Kontakt

B AGRO Březová s.r.o.
+420556307292
+420603548074

Facebook


Zemědělská ovíjecí strečová fólie 750 mm s návinem 1 500 m zelená

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Zemědělská ovíjecí strečová fólie 750 mm s návinem 1 500 m zelená

 

Zemědělská strečová fólie (též Agrostretch fólie).

Dostupnost Na dotaz
Cena 1 750 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 2 117,50 Kč
Počet (ks)

   

Výrobce Granitol a.s.
Kategorie Senážní folie
Záruka 2 roky
 

Zemědělská strečová fólie (též Agrostretch fólie) je určena ke konzervaci trávy. Mírně zavadlá tráva je slisována do balíků, stažena síťovinou a zavinuta do strečové fólie. Tento způsob konzervace je založen na standardním chemickém procesu fermentace, konzervace hmoty kyselinou mléčnou, která zhodnocuje siláž a dává tak krmivu vysokou výživnou hodnotu. Velice důležitým faktorem procesu fermentace je tzv. anaerobní prostředí, tzn. prostředí bez přístupu kyslíku.

AGROTEN® je chráněný obchodní název pro vícevrstvé koextrudované fólie z PE s vysokou odolností proti propichu. Fólie obsahuje lepivou složku přímo ve své struktuře. Při správném použití, tj. balení s průtahem 70 % a překrýváním jednotlivých vrstev o 50 %, umožňuje dokonalé utěsnění balíků trávy a tím zabránění přístupu vzduchu. V praxi je pro dokonalé utěsnění doporučováno balení do 4 až 6 vrstev fólie.

Fólie mají zvýšenou odolnost vůči UV záření. Tepelná odolnost materiálu je −50 °C až +85 °C, má vysokou odolnost k většině chemických látek při běžných a zvýšených teplotách a vykazuje minimální navlhavost. Fólie se vyrábí pouze v barevném provedení.

Použití strojní balení senáže

Tloušťka 0,025 mm

Dutinky papírové s vnitřním Ø 76 mm, s přesahem dutinky min. 8 mm na každé straně

Úpravy fólie UV stabilizace 12 měsíců

Ekologie z ekologického hlediska nezávadné, recyklovatelné, fólie lze skládkovat nebo likvidovat spalováním, při kterém nevznikají životnímu prostředí škodlivé látky