Kontakt

B AGRO Březová s.r.o.
+420556307292
+420603548074

Facebook


Studená asfaltová opravná směs 25 kg

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
balení 25 kg Tento výrobek je vyroben tak, aby byl i po dlouhodobém skladování dobře zpracovatelný a je charakterizován pomalejším vytvrzováním po aplikaci.Tato charakteristika je zaměřena na podporu práce v každé fázi instalace, protože snižuje dobu reakce a kritické situace: teploty pod 0°C, zásahy v dešti či sněhu, díry nasycené vodou, nouzové situace, kdy není možné zablokovat dopravu.
Dostupnost Skladem
Běžná cena 665,50 Kč
Ušetříte 181,50 Kč (–27 %)
Cena 400 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 484 Kč
Počet (ks)

   

Značka Ostatní
Kategorie Asfaltová opravná směs
 

Využití:
asfaltová směs DEEP PATCH byla vyrobena k snadnému, efektivnímu a hlavně rychlému použití, s maximální bezpečností. Výrobek nenahrazuje tradiční teplou asfaltovou směs, protože se liší svoji rychlou efektivností v případech kritické a nouzové údržby silnic: výmoly, výplň trhlin a pod.

Aplikace:
Aplikace nevyžaduje žádnou zvláštní péči, vyžaduje pouze přítomnost jedné osoby s lopatou. Není nutné pokládat žádný ochranný podklad.
V kritických situacích, jako opatření - v kombinaci s povrchovou úpravou písku, cementu a plniva po instalaci - může přispět k optimalizaci vlastního výrobku. 
Roztrhněte obal špičkou lapaty a rozmístěte směs po povrchu tak, aby převyšovala úroveň vozovky ( cca 5 cm nad vozovkou ).
Průjezd vozidel přispěje k přirozenému urovnání silnice a k odstranění rozdílů.

Výrobek EU.

Dlouhodobě testováno naší firmou před přidáním do prodeje.

 

 

 

 

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.