Studená asfaltová opravná směs 25 kg

Akce Novinka Tip
3 hodnocení
Značka: Ostatní
666 Kč –27 %
Studená asfaltová opravná směs 25 kg
666 Kč –27 % 484 Kč 400 Kč bez DPH
Skladem
balení 25 kg Tento výrobek je vyroben tak, aby byl i po dlouhodobém skladování dobře zpracovatelný a je charakterizován pomalejším vytvrzováním po aplikaci.Tato charakteristika je zaměřena na podporu práce v každé fázi instalace, protože snižuje dobu reakce a kritické situace: teploty pod 0°C, zásahy v dešti či sněhu, díry nasycené vodou, nouzové situace, kdy není možné zablokovat dopravu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Využití:
asfaltová směs DEEP PATCH byla vyrobena k snadnému, efektivnímu a hlavně rychlému použití, s maximální bezpečností. Výrobek nenahrazuje tradiční teplou asfaltovou směs, protože se liší svoji rychlou efektivností v případech kritické a nouzové údržby silnic: výmoly, výplň trhlin a pod.

Aplikace:
Aplikace nevyžaduje žádnou zvláštní péči, vyžaduje pouze přítomnost jedné osoby s lopatou. Není nutné pokládat žádný ochranný podklad.
V kritických situacích, jako opatření - v kombinaci s povrchovou úpravou písku, cementu a plniva po instalaci - může přispět k optimalizaci vlastního výrobku. 
Roztrhněte obal špičkou lapaty a rozmístěte směs po povrchu tak, aby převyšovala úroveň vozovky ( cca 5 cm nad vozovkou ).
Průjezd vozidel přispěje k přirozenému urovnání silnice a k odstranění rozdílů.

Výrobek EU.

Dlouhodobě testováno naší firmou před přidáním do prodeje.