Kontakt

B AGRO Březová s.r.o.
+420556307292
+420603548074

Facebook


Ochrana osobních dat

Všechny Vámi uvedené osobní údaje považujeme za přísně důvěrné a bude s nimi zacházeno v souladu se zákonem “O ochraně osobních údajů” č.101/2000Sb. Ve Veřejném registru zpracování osobních údajů jsme registrováni pod číslem 00034891

 Osobní údaje poskytnuté kupujícím (jméno, adresa, telefon,...) jsou shromažďovány a ukládány do databáze obchodu www.agrosklad.cz a to po dobu neurčitou. Při objednávce jsou povinně vyžadovány pouze údaje nezbytně nutné  pro úspěšné vyřízení  objednávky (jméno a adresa). Poskytnuté údaje budou použity pro vyřízení objednávky, popřípadě k vyřizování reklamací nebo vrácení zboží. Údaje jsou k dispozici pouze pracovníkům obchodu Zdekup, nejsou poskytovány třetím stranám, výjimku tvoří pouze subjekty zajišťující realizaci samotné dopravy zboží, kdy je nutné uvést základní osobní údaje pro doručení objednaného zboží (Česká pošta a.s., DHL Expres (Czech Republic) s.r.o. atd.), popř. poskytování spotřebitelských úvěrů (splátkové a leasingové společnosti).

 

Po vyřízení objednávky jsou údaje archivovány a jsou použity k účetním a statistickým účelům. Zákazník má právo kdykoliv zažádat o zrušení a výmaz jeho osobních údajů z naší databáze a to na písemnou nebo telefonickou žádost. Osobní údaje jsou zabezpečeny proti jejich zneužití. Zákazník má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.

Závazným potvrzením objednávky souhlasí kupující se zpracováním svých osobních údajů ve výše zmíněném rozsahu.