WD40 spray 450 ml SmartStraw

1 hodnocení
140 Kč 116 Kč bez DPH
Skladem Březová okr. Opava (>1 ks)

Univerzální mazivo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výceúčelový mazací prostředek WD40 je nejznámější a zároveň nejprodávanější technické mazivo na světě. Je vyhledávané především kvůli své univerzálnosti, vynikající kvalitě a všestrannému použití.  

WD40 maže - vysoká přilnavost ke kovům je základní vlastností maziva WD40. Zabezpečí široké rozprostření mazací složky. Maže všechny mechanismy jako jsou nůžky, kleště, zámky, ventily, závity atd.  

WD40 ochrana proti korozi - přípravek se dokáže rozprostřít po povrchu v podobě velmi tenkého olejového filmu. I za vlhkosti úplně působí jako antikorozní povlak. Může chránit panty dveří, nářadí a nástroje, zámky, zbraně atd.

WD40 vytěsňuje vodu - po nanesení na ošetřovaný povrch, vytváří mezi kovem a vodou dielektrickou bariéru, která následně ve formě kuliček stéká. Nevodí elektrický proud, a odvodnuje cokoliv od zapalování až po elektromotory, elektrické kabely, akumulátory, kde zabrání možným zkratům vyvolaných vlhkostí.  

WD40 čistí - svým unikátním složením se dostane pod špínu, saze, mastnotu a zapečená maziva. Čistí ošetřovaný materiál, rozpouští usazené nečistoty jako karbon, většinu adheziv, stopy po psacích tužkách. Protože neobsahuje silikony, neváže na sebe další nečistoty.  

WD40 uvolňuje - mikroskopickými mezírkami se dostane mezi zarezlé, zatuhlé či zapečené spoje a během chvíle je uvolní a usnadní tak mnohdy velmi náročnou demontáž. Používá se pro snadnější montáž i demontáž matic, šroubů, čepů i třmenů.