Informace o nás

B AGRO Březová s.r.o. firma s tradicí 
  1997 - 2019

Firma B agro byla založena 1.10. 1997 a v březnu 2005 se změnila na B AGRO Březová s.r.o. 
Prodej zemědělských strojů a zařízení byl již v roce 1997 hlavním podnikatelským záměrem firmy.

Své služby Vám  internetový obchod AGROSKLAD poprvé nabídl již v roce 2014. Od té doby rozšiřujeme sortiment a uděláme vše pro to, abyste v našem internetovém obchodě AGROSKLAD nakupovali rádi. Jsme český internetový obchod se sortimentem převážně pro lesnictví, zemědělství, komunál, dům a zahradu.

Pro práci v zemědělství nabízíme: přepravníky krmných směsí PKS, mořičky osiv, šnekové dopravníky, transportní techniku, fekální vozy PALMS a MEPROZET, ovíječky, přepravníky a rozdružovače balíků SIPMA, samonakládací vozy, svinovací lisy s pevnou komorou, rozmetadla průmyslových hnojiv, senážní folie. Dále mulčovače, plecí brány, vyorávače sazenic, podsekávače ohradníků. Ke zpracování obilovin vám nabídneme provětrávací jehly, mačkače, pneumatické dopravníky, kombinované čističky a další. Dále také elektronické přístroje, jako jsou například vlhkoměry obilovin a dřeva, teploměry, tyčové vzorkovače, odpuzovače hlodavců, váhy a vážní systémy, hektaroměry, rychloměry a mnoho dalších.

Pro práci v lesnictví nabízíme: lanové navijáky, štípací automaty TITAN, cirkulárky, baličky dřeva, kleště na kulatinu UNIFOREST, vysokopevnostní řetězy, vyvážecí vozy a soupravy, hydraulické ruky, rotátory, hydraulické ramena, lesnické drapáky, upravovací radlice, štěpkovače, štípače a štěpkovače LASKI, TP, špalíkovače a štěpkovače REMET CNC, manipulační kleště na dřevo a další.

Pro práci v zemědělství i lesnictví nabízíme:  čelní nakladače, samonakládací vozy, svinovací lisy s pevnou komorou, rozmetadla průmyslových hnojiv, malotraktory a traktory, podvozky, traktorové přívěsy a návěsy, čelní traktorové betonové závaží, transportní techniku, podvozky, traktorové přívěsy a návěsy, malotraktory, traktory, čelní traktorové betonové závaží, sekery, mačety, sapiny, pracovní nářadí a další.

Pro práci v komunální sféře nabízíme: radlice na sníh, mechanické zametače a vysoce výkonné komunální vysavače s novým systémem vylepšeného ventilátoru pro ještě lepší čištění a vysávání. Komunální vysavače využijete zejména ve městech, parcích a obcích pro vysávání drobných odpadků a psích exkrementů.

Naše společnost B AGRO Březová s.r.o. začala svou činnost v roce 1997 prodejem zemědělských strojů a zařízení. Problematikou posklizňové úpravy osiv se zabýváme od roku 1999. Na jaře roku 2000 jsme začali vyrábět mokré mořičky osiv. Ve druhé polovině roku 2001 jsme začali vyrábět také přepravníky  PKS 14, které jsou určeny pro rozvoz krmných směsí. Dalším výrobkem naší firmy, o který je velký zájem,  je od roku 2003 Agro rameno AR 700 za traktor pro zemědělský a lesnický průmysl. Vyrábíme jednoúčelový vyorávač sazenic k vyzvedávání sazenic v lesních školkách. Dále vyrábíme podsekávač ohradníků pro údržbu pastvinářských areálů a zahradnických sadů. Mořičky osiv MM, přepravníky krmných směsí PKS 14, Agro ramena AR 700, podsekávače ohradníků a vyorávače sazenic, jsou  výrobky naší firmy. V roce 2007 se naše společnost stala výhradním dovozcem slovinského výrobce UNIFOREST, což jsou lanové navijáky, štípací automaty TITAN a další stroje pro práci v lese. Jsme prodejci traktorů BRANSON a zastupujeme anglického výrobce rozdružovačů balíků KIDD. Od roku 2017 jsme se stali akreditovaným dovozcem strojů SIPMA pro celou ČR. 

Naše společnost byla založena v roce 1997 a už víc než dvacet dva let vyrábíme a prodáváme stroje, které najdou uplatnění v zemědělství, lesnictví, komunální oblasti i sběrných dvorech. Firma B AGRO Březová s.r.o. je firma s tradicí a je zárukou spolehlivosti a kvality. Součástí naší nabídky je servis veškerých strojů a techniky, včetně dodávky náhradních dílů a poradenství.

 Dále máme v nabídce zahradní, profesionální a komunální stroje  a techniku. Ostatní námi nabízené zboží najdete v našem internetovém obchodě na www.zdekup.cz.