Kontakt

B AGRO Březová s.r.o.
+420556307292
+420603548074

Facebook


Informace o nás

B AGRO Březová s.r.o. firma s tradicí 
  1997 - 2016

Firma B agro byla založena 1.10. 1997 a v březnu 2005 se změnila na B AGRO Březová s.r.o. 
Prodej zemědělských strojů a zařízení byl již v roce 1997 hlavním podnikatelským záměrem firmy.

Své služby Vám  internetový obchod AGROSKLAD poprvé nabídl již v roce 2014. Od té doby rozšiřujeme sortiment a uděláme vše pro to, abyste v našem internetovém obchodě AGROSKLAD nakupovali rádi. Jsme český internetový obchod se sortimentem převážně pro lesnictví, zemědělství, komunál, dům a zahradu.

Pro práci v zemědělství nabízíme: přepravníky krmných směsí KV, šnekové dopravníky, fekální vozy, přepravníky balíků, samonakládací vozy, svinovací lisy s pevnou komorou, rozmetadla průmyslových hnojiv, ovíječky balíků, přepravníky balíků a rozdružovače balíků. Ke zpracování obilovin vám nabídneme provětrávací jehly, mačkače, pneumatické dopravníky, kombinované čističky a další. Dále také elektronické přístroje, jako jsou například vlhkoměry obilovin a dřeva, teploměry, tyčové vzorkovače, odpuzovače hlodavců, váhy a vážní systémy, hektaroměry, rychloměry a mnoho dalších.

Pro práci v lesnictví nabízíme: lanové navijáky, vysokopevnostní řetězy, vyvážecí vozy, hydraulické ruky, rotátory, vyvážecí soupravy, lesnické drapáky a upravovací radlice, štěpkovače a štípače.

Pro práci v zemědělství i lesnictví nabízíme:  čelní nakladače, transportní techniku, podvozky, traktorové přívěsy a návěsy, malotraktory, traktory, čelní traktorové betonové závaží,  pracovní nářadí a další.

Naše společnost B AGRO Březová s.r.o. začala svou činnost v roce 1997  prodejem zemědělských strojů a zařízení. Problematikou posklizňové úpravy osiv se zabýváme od roku 1999. Na jaře roku 2000 jsme začali vyrábět mokré mořičky osiv. Ve druhé polovině roku 2001 jsme začali vyrábět také přepravníky  PKS 14, které jsou určeny pro rozvoz krmných směsí. Dalším výrobkem naší firmy o který je velký zájem,  je od roku 2003 hydraulická ruka AR 700. Mořičky osiv MM, přepravníky krmných směsí PKS 14 a Agro ramena AR 700 jsou  výrobky naší firmy. Kromě tohoto sortimentu máme v nabídce další zemědělskou a lesnickou techniku a komunální a zahradní stroje.

B AGRO Březová s.r.o. se v roce 2004 stala výhradním dovozcem slovenského výrobce VIMAR (zplyňovací kotle). V roce 2007 se stala výhradním dovozcem slovinského výrobce UNIFOREST (lanové navijáky), v roce 2008 slovinského výrobce TEHNOS (mulčovače) a v roce 2013 srbského výrobce TERMOMETAL (pícní technika) pro ČR. 

Součástí naší nabídky je servis veškerých strojů a techniky - info zde, včetně dodávky náhradních dílů a poradenství.

 Dále máme v nabídce zahradní, profesionální a komunální stroje  a techniku. Ostatní námi nabízené zboží najdete v našem internetovém obchodě na www.zdekup.cz     

 

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.