METABOND H PLUS NA HYDRAULIKU

Neohodnoceno
1 090 Kč 901 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metabond H Plus do hydraulických zařízení je zušľechťovač kovových povrchů, který výrazně snižuje tření, vylepšuje mazací schopnost a zlepšuje těsnící schopnost gufer. Je vyvinut speciálně  pro hydraulická zařízení. Doporučuje se do nových stejně tak jako použitých zařízení. Přidává se do doporučeného hydraulického oleje. Ve velmi krátké době vykazuje viditelné výsledky. Metabond H Plus za působení tlaku a teploty zušlechťuje povrch kovu. Takto vzniklý, mimořádně tvrdý a hladký povrch odolává poškození vyplývajícímu z tření a to i v případě extrémního zatížení. Během krátké doby používání vykazuje viditelné výsledky.

>Metabond H Plus dokáže snížit spotřebu oleje v případě opotřebovaných gufer a těsnění. Gufera se stanou pružnější a těsnější. Při používání u nových zařízení prodlužuje životnost gufer a těsnění. Zajišťuje funkčnost za studena i v mrazech. Zásadně prodlužuje životnost oleje včetně prodloužení intervalu výměny hydraulického oleje (až dvojnásobně).

Používání Metabond H Plus v hydraulických zařízeních umožňuje vyšší pracovní tlaky v zařízeních a to bez "vibrací". Jemnější fungování a snížení tření se v praxi projeví snížením provozních nákladů a výrazným prodloužením životnosti hydraulických zařízení. Při správném použití garantujeme 100% bezpečnost a nezávadnost!

Metabond H Plus

KDE NAJDE VYUŽITÍ

Metabond H Plus je využíván v hydraulických zařízeních, která pracují při vysokých tlacích a teplotách. Využívá se v pístových čerpadlech, hydraulických lisech, brzdách, zvedácích, hydraulických rukách atd.

JAK POUŽÍVAT 

Nevyžaduje odbornou znalost ani nářadí, jednoduše přidejte v poměru 3-6% do nového předepsaného hydraulického oleje. Upozornění: U speciálních hydraulických olejů je před použitím vhodné udělat zkoušku mísení.


TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Charakteristická vlastnost, způsob zkoumání Měrná jednotka Typická hodnota
Kód barvy ASTM-D 1500-07 barevná škála ASTM 4,5
Kinematická viskozita při 40 °C, STN EN ISO 3104:1996 mm2/s 45,89
Kinematická viskozita při 100 °C, STN EN ISO 3104:1996 mm2/s 6,273
Číslo kyselosti (TAN) ASTM D 664-07 mg KOH/g 8,22
Celkové číslo zásaditosti (TBN) ASTM D 4739-08 mg KOH/g 6,59
Korozivní účinek na destičky z mědi (100 °C, 1 hod.) EN ISO 2160:2000 stupeň koroze 1a

 

Bezpečnostní list


VELKÉ BALENÍ

Metabond H plus je možné objednat i v 5 litrovém balení - více informací.